HOTİÇ

Kadın %100 Deri Bot

79,99

498,00 TL

Beden Kılavuzu
 
 
 
Kampanya Başlangıç Tarihi: 03 Mart 2015 - Kampanya Bitiş Tarihi: 09 Mart 2015
EDİTÖRÜN NOTU VE ÜRÜN DETAYLARI


Ürün kodu: 723119NP101B/SIYAH

%100 Deri
Renk: Siyah

GARANTİ VE İADE İŞLEMLERİ

Tüketici Kanunu’na göre, “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” siparişinizin size ulaştığı tarihten itibaren on dört gün içerisinde geçerlidir.

Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde de aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İadelerinizi , siparişiniz ile birlikte gelen faturamızın arkasında bulunan iade formunu doldurarak iade adresimiz olan Hastane Mahallesi Hadımköy-Nakkaş Yolu Caddesi No:15 TR-34276 Arnavutköy İstanbul adresine MNG Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz

1V1Y, iade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol etmektedir. İade süreci , iadenin depoya ulaştığı an başlar ve 10 gün içerisinde tamamlanır.Kabul edilen iade taleplerinin ücretlerinin bankaya iletilme süresi bu süreye dahildir. Bankanın yoğunluğuna bağlı olarak 10 gün içerisinde kredi kartınıza geri ödeme yapılmaktadır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve 1V1Y’nin bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli satışlarda geri ödemeler taksitlendirilerek yapılmaktadır.

Detaylar için Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

TESLİMAT TARİHİ

Siparişler satın alınan ürüne ait kampanyanın sona ermesini takip eden, 12 Mart 2015 ile 18 Mart 2015 tarihleri arasında kargoya teslim edilecektir. Resmi tatil günleri teslimat günlerine dahil değildir.

Siparişlerinizi "Hesabım" bölümündeki "Siparişlerim" sekmesinden kontrol edebilirsiniz.

TEKİN ACAR COSMETİCS