Mite Love Dantelli Saten Gecelik ve Sabahlık Ekru (ML-1690)

Marka : Mite Love
İndirim Oranı : %44 İndirim
Fiyat : ₺231,39
İndirimli : ₺129,54
₺129,54 'den başlayan taksitlerle
Saten Gecelik arayışlarına artık son! Bayanlar saten gecelik tercihlerinde daima Mite Love’u tercih etmektedir. Mite Love çok fazla seçenek sunarak saten gecelik konusunda bayanların kafasını bir hayli kurcalamaktadır.

Saten Gecelik seçimlerinizi her geçen gün daha da zorlamak adına gün geçtikçe farklı renkler ve farklı modeller ekleyerek hem raflarımızı hızla dolduruyor hem de beklentileri karşılamak adına sizleri kırmıyoruz! Saten Gecelik modellerimiz son derece şık ve rahat yapıdadır. Saten Gecelik seçimlerinizde bizi güvenle tercih edebilirsiniz!

Saten Gecelik modellerimiz son derece hijyenik ortamlarda imal edilip aynı zamanda sizlerin de sağlığını düşünmek adına bu duruma oldukça önem vermekteyiz. Gecelik ve Sabahlık Gecelik ve Sabahlık seçimlerinizde bizi tercih etme nedenlerinizden biriside kumaş ve hizmet kalitemizdir. Bu durum tabii ki sadece Gecelik ve Sabahlık kategorimizde değil , tüm kategorilerimizde geçerlidir.

Gecelik ve Sabahlık modellerimiz ile kendinizi çok daha şık ve cezbedici hissedeceksiniz. Gecelik ve Sabahlık bayanların olduğu kadar beylerinde beğenisini kazanarak partnerlerine hediye olarak bu modelleri sıkça tercih etmektedir

Mitelove

MARKA

Mite Love


ÜRETİM YERİ

Türkiye


İÇERİK

Dantelli

Transparan

Saten Kumaş

Tül


RENK

Ekru


GİZLİ GÖNDERİ

Ürün tarafımızca özenle paketlenerek gönderilir.

Paket içeriği gizlidir. Kargo personeli dahil paket içeriğinis kimse bilemez. 

Bilgileriniz firmamızın güvencesi altındadır.


PAKET İÇERİĞİ

1 Adet Gecelik

1 Adet Sabahlık

Mitelove

Mite Love Dantelli Saten Gecelik ve Sabahlık Ekru

Mite Love Dantelli Saten Gecelik ve Sabahlık Ekru