Vaude Arctic 800 -5C Uyku Tulumu 11606

Vaude Arctic 800 -5C Uyku Tulumu 11606 (T396SS17SLB.U.0005396.335)

Marka : VAUDE
Fiyat : ₺3.050,76  + KDV
KDV Dahil : ₺3.599,90
₺3.599,90 'den başlayan taksitlerle

Vaude Arctic 800 -5 C Uyku Tulumu 11606

3 mevsimlik kısmi su geçirmezliği ile modern teknik mumya tipi uyku tulumu ile ister nemli ister kuru bölgelerde sıcak kalabilirsiniz. PrimaLoft® un Black Hi-Loft hem su geçirmezliği hem yalıtımı kuvvetlendirir. Aynı zamanda sıkıştırılabilir ve hafif olduğundan kolay taşıyabilirsiniz. Kapüşon ve ayak kısmı ıslak çadır duvarlarına temas halinde su geçirmeyecek şekilde imal edilmiştir. ayak kısmındaki ekstra büzgü ile kısa boylu insanlar için de uyumlu haline gelebilmekle birlikte isterseniz o bölümü elbiselerinizi kuru ve sıcak tutacak bir alan olarak kullanabilirsiniz.
Ağırlık: 1100 g 
Dolgu ağırlığı: 800 g 
Uyku tulumu uzunluğu: 220 cm 
Omuz genişliği: 80 cm 
Ayak genişliği: 55 cm 
Konfor derecesi: 0 °C 
Limit derecesi: -5 °C 
Ayarlanabilir Anatomik Başlık.
Sıkıştırma paketi.
İki yönlü fermuar
Mumya konik yapı Uyku Tulumu  içeride ferahlık sağlayan esnek yapısı ile termal performansta daha hafif yapar ve daha küçük olarak paketlenebilir.

1974 yılında Almanya'da bir aile şirketi olarak kurulan Vaude, 40 yılı aşkın bir süredir doğa sporları severlere en çevreci ürünleri sunmaya devam ediyor. Çevre dostu ve sürdürülebilir bir anlayışıyla tasarım ve üretim yapan firma, şu an Dünya Sağlık Örgütü (WWF) ve Bluesign® ile yapmış olduğu ortak çalışmalar sayesinde Avrupa'nın en çevreci outdoor markası olmuştur.
Green Shape
Vaude, çevre dostu ve ekolojik tüm ürünlerini Green Shape ismi altında toplamaktadır. Green Shape logolu ürünlerin üretimi sırasında en az %90 oranında ekolojik ve çevre dostu hammadde kullanılmıştır.
Fairwear Foundation
Dünya tekstil üretiminin büyük çoğunluğunun gerçekleştiği Çin, Vietnam, Hindistan ve Bangladeş gibi ülkelerde tekvaudestil işçilerinin yaşama ve çalışma koşullarını düzeltmek için faaliyet gösteren bağımsız bir kurumdur. Bu kurumun çalışmaları sayesinde, işçi haklarına aykırı şekilde işçi çalıştıran fabrikalar denetim altında tutularak çalışanlara daha ınsancıl ve adil bir yaşam hakkı sağlanmaktadır. Vaude, üretim yaptırdığı tüm atölye ve fabrikalar Fairwear Foundation tarafından bağımsız olarak denetlenmektedir.
Renewable Materials
Vaude, bu üründe bitkisel veya hayvansal kaynaklı hammadde kullanmıştır. Bu sayede petrol kaynaklı hammadde üretimi azaltılmıştır.
Vaude ürünlerinde, sağlığa ve çevreye zararlı zehirli kimyasallar içeren Florocarbon (PFC) içermediğini garanti eder. Çoğu outdoor firmalarında ürünlere su geçirmezlik katmak için kullanılan Florocarbonlu bileşikler, çevreye olduğu kadar insan sağlığını da olumsuz etkilemektedir.
90/10 Kaz tüyü dolgusu optimum izolasyon ve minimum ağırlığı garanti eder.