Vaude Cassons Kafa Bandı 04917 (VAU04917396.938)

Marka : Vaude
Fiyat : ₺112,04  + KDV
KDV Dahil : ₺121,00
₺121,00 'den başlayan taksitlerle

Vaude Cassons Kafa Bandı 04917

Spor için net bir bakış! Dışarı çıkarken bile alnınızı kuru tutan yumuşak ve rahat kafa bandı; saçlarınızı gözünüzden uzak tutar ve kulaklarınızı rüzgardan korur. Cilt dostu bluesign® onaylı malzemeden üretilmiştir.
Aktif insanlar için üretilmiş bir kafabandı. Lifli iplikler nemi kontrol altına alır, UV özelliği ile zararlı ışınlar engellenir, rüzgar geçirmez ve çok çabuk kurur. Eritilen dikişler rahatlığı en üst seviyeye taşır. Polygiene® ile koku kontrolü sağlanır.
Multi Uv Fitreli Kafa Bandı size modern bir stil ve güneşten korunma sunar. Nem ve buharlaşmayı engeller, böylece spor salonunda, yoga dersin de, bisiklet sürerken çok daha rahat edersiniz.
Dağcılık, Bisiklet Kros, Bisiklet All Mountain, Bisiklet Enduro, Doğa Yürüyüşü, Trekking, Kayak Turu - Yokuş aşağı Odaklı, Kayak Turu - Etrafında, Kayak Turu - Uphill Odaklı, Kayak Dağcılık, kış Dağcılık, Alp Turu, Alp Tırmanışı için uygundur.
ÖZELLİKLERİ
Cilt dostu spandeks kumaş bluesign®  onaylı malzemeden üretilmiştir 
Dağ sporları için kafa bandı
Çok hafif
Hızlı kurur
Çevre dostu imalat
Nem emici, çabuk kuruyan, nefes alan kumaş
Ana kumaş:% 100 Polyester.
UV Koruma: %95
Uzunluk (orta boyda): 10 cm
Ağırlık: 15 g
Kumaşın gerginliği, kumaşta spandeks veya malzeme için kullanılan örgü veya örgü tipinden gelir. Bu maksimum hareket özgürlüğü sunar
1974 yılında Almanya'da bir aile şirketi olarak kurulan Vaude, 40 yılı aşkın bir süredir doğa sporları severlere en çevreci ürünleri sunmaya devam ediyor. Çevre dostu ve sürdürülebilir bir anlayışıyla tasarım ve üretim yapan firma, şu an Dünya Sağlık Örgütü (WWF) ve Bluesign® ile yapmış olduğu ortak çalışmalar sayesinde Avrupa'nın en çevreci outdoor markası olmuştur.
Fairwear Foundation
Dünya tekstil üretiminin büyük çoğunluğunun gerçekleştiği Çin, Vietnam, Hindistan ve Bangladeş gibi ülkelerde tekvaudestil işçilerinin yaşama ve çalışma koşullarını düzeltmek için faaliyet gösteren bağımsız bir kurumdur. Bu kurumun çalışmaları sayesinde, işçi haklarına aykırı şekilde işçi çalıştıran fabrikalar denetim altında tutularak çalışanlara daha ınsancıl ve adil bir yaşam hakkı sağlanmaktadır. Vaude, üretim yaptırdığı tüm atölye ve fabrikalar Fairwear Foundation tarafından bağımsız olarak denetlenmektedir.

Benzer Ürünler