Vaude Escape Su Geçirmez Şapka 05577 (D396SS16HAT.U.0004183.2210)

Marka : Vaude
Fiyat : ₺255,98  + KDV
KDV Dahil : ₺276,46
₺276,46 'den başlayan taksitlerle

Vaude Escape Su Geçirmez Şapka 05577

Vaude Ceplex Active Su Geçirmez Yoğun Nefes Alabilir Şapka
Hertürlü Hava Şartında Kullanılmak Üzere Tasarlanmış Bir Şapkadır
Güneş Işınlarından Korunmak İçin İdeal Tasarım
Ayrıca Ultra Nefes Alabilme Özelliğiyle Teri Dışarı Atma Özelliği
Çevre dostu  ıslak rüzgarlı havalarda güvenilir bir koruma sağlar. bu malzeme çevre dostu bluesign® standart altında üretilmiştir.
2-katlı membran kumaş
Geniş kenarlı
En akıllı depolama imkanı.
Elastik kordon ile ayarlanabilir
Hafif örgü astar ile
İşlemeli Vaude logo

Malzeme
Ana kumaş - % 100 Polyester; Membran:% 100 Poliüretan; astar Mesh:% 100 Polyester.
Detaylar
Ağırlık: 52 G

1974 yılında Almanya'da bir aile şirketi olarak kurulan Vaude, 40 yılı aşkın bir süredir doğa sporları severlere en çevreci ürünleri sunmaya devam ediyor. Çevre dostu ve sürdürülebilir bir anlayışıyla tasarım ve üretim yapan firma, şu an Dünya Sağlık Örgütü (WWF) ve Bluesign® ile yapmış olduğu ortak çalışmalar sayesinde Avrupa'nın en çevreci outdoor markası olmuştur.
Green Shape
Vaude, çevre dostu ve ekolojik tüm ürünlerini Green Shape ismi altında toplamaktadır. Green Shape logolu ürünlerin üretimi sırasında en az %90 oranında ekolojik ve çevre dostu hammadde kullanılmıştır.
Fairwear Foundation
Dünya tekstil üretiminin büyük çoğunluğunun gerçekleştiği Çin, Vietnam, Hindistan ve Bangladeş gibi ülkelerde tekvaudestil işçilerinin yaşama ve çalışma koşullarını düzeltmek için faaliyet gösteren bağımsız bir kurumdur. Bu kurumun çalışmaları sayesinde, işçi haklarına aykırı şekilde işçi çalıştıran fabrikalar denetim altında tutularak çalışanlara daha ınsancıl ve adil bir yaşam hakkı sağlanmaktadır. Vaude, üretim yaptırdığı tüm atölye ve fabrikalar Fairwear Foundation tarafından bağımsız olarak denetlenmektedir.
Ceplex Active
Oldukça dayanıklı, nefes alabilir ve su geçirmez bir membrandır. 10.000 mm su geçirmezliğe sahiptir ve aynı zamanda nefes alabilir özelliktedir. Ceplex, Vaude'nin kendi üretimi olan bir membran çeşididir. Ceplex Active, Ceplex Advanced ve Ceplex Pro olmak üzere farklı su geçirmezlik ve nefes alabilirlik standardına sahip 3 farklı versiyonu bulunmaktadır. Her versiyon kullanıcaların farklı ihtiyaçlarına cevap vermesi için tasarlanmıştır.
UPF 50+
UV ışınlarının %98'den fazlasını engelleyerek zararlı ışınların derinize ulaşmasını engeller.