Vaude Kanga Pouch Gizli Para Çantası 30301

Vaude Kanga Pouch Gizli Para Çantası 30301 (D396SS16BCP.U.0020396.781)

Marka : VAUDE
Fiyat : ₺296,20  + KDV
KDV Dahil : ₺319,90
₺319,90 'den başlayan taksitlerle

Vaude Kanga Pouch Gizli Para Çantası 30301

Nefes alabilen Ripstop ten ile uyumlu kumaştan üretilen çantanın pratik kullanıma uygun güvenli 3 fermuarlı bölmesi bulunmaktadır. 
Ekolojik dengeyi gözeten Greenshape standardına uygun olarak imal edilmektedir.
Para, kredi kartı ve belgeleriniz taşımanız için idealdir. 
Elastik ayarlanabilen boyun kolonu ile kullanım kolaylığı sağlar. 
Çantanın arka kısmı terlemeyi engelleyici kumaştan üretilmiştir
Malzeme
Ana kumaş:% 100 Polyester; 
Ekler:% 100 Polyester.
Detaylar
Ağırlık: 80 gr
1974 yılında Almanya'da bir aile şirketi olarak kurulan Vaude, 40 yılı aşkın bir süredir doğa sporları severlere en çevreci ürünleri sunmaya devam ediyor. Çevre dostu ve sürdürülebilir bir anlayışıyla tasarım ve üretim yapan firma, şu an Dünya Sağlık Örgütü (WWF) ve Bluesign® ile yapmış olduğu ortak çalışmalar sayesinde Avrupa'nın en çevreci outdoor markası olmuştur.
Green Shape
Vaude, çevre dostu ve ekolojik tüm ürünlerini Green Shape ismi altında toplamaktadır. Green Shape logolu ürünlerin üretimi sırasında en az %90 oranında ekolojik ve çevre dostu hammadde kullanılmıştır.
Fairwear Foundation
Dünya tekstil üretiminin büyük çoğunluğunun gerçekleştiği Çin, Vietnam, Hindistan ve Bangladeş gibi ülkelerde tekvaudestil işçilerinin yaşama ve çalışma koşullarını düzeltmek için faaliyet gösteren bağımsız bir kurumdur. Bu kurumun çalışmaları sayesinde, işçi haklarına aykırı şekilde işçi çalıştıran fabrikalar denetim altında tutularak çalışanlara daha ınsancıl ve adil bir yaşam hakkı sağlanmaktadır. Vaude, üretim yaptırdığı tüm atölye ve fabrikalar Fairwear Foundation tarafından bağımsız olarak denetlenmektedir.