Vaude Kids Gaiter II Çocuk Tozluk 05268 (VAU05268396.798)

Marka : Vaude
₺159,90 'den başlayan taksitlerle

Vaude Kids Gaiter II Çocuk Tozluk 05268

Bluesign koşullarına uygun çevreye dost bir şekilde üretilen bu çocuk tozluğu doğa yürüyüşünde yanımızda olan çocukların paçalarını ve ayakkabılarını yağmurdan, tozdan, amurdan ve kardan koruyacaktır. Cırtlı sistemi ile çocukların kolayca giyip çıkartması sağlanır ve üzerinde yansıtıcılı detaylar bulunmaktadır.

Sağlam ve su geçirmez
Çok yönlü ve kullanıcı dostu kullanımı kolay.
Çevre dostu imalat
2 katlı lamineli su geçirmez nefes alabilir kumaş
Bota iliştirme için uygun kelepçeler.
Tam uzunlukta velcro kapatma
Tabanda ayarlanabilir üzengi kayışı.
Yansıtıcı logo baskı
Çocuklar ve gençler için ideal- Aktif Dış Mekan
Malzeme
Ana kumaş - Yüz:% 100 Polyester; Membran:% 100 Poliüretan.
1974 yılında Almanya'da bir aile şirketi olarak kurulan Vaude, 40 yılı aşkın bir süredir doğa sporları severlere en çevreci ürünleri sunmaya devam ediyor. Çevre dostu ve sürdürülebilir bir anlayışıyla tasarım ve üretim yapan firma, şu an Dünya Sağlık Örgütü (WWF) ve Bluesign® ile yapmış olduğu ortak çalışmalar sayesinde Avrupa'nın en çevreci outdoor markası olmuştur.
Green Shape
Vaude, çevre dostu ve ekolojik tüm ürünlerini Green Shape ismi altında toplamaktadır. Green Shape logolu ürünlerin üretimi sırasında en az %90 oranında ekolojik ve çevre dostu hammadde kullanılmıştır.
Fairwear Foundation
Dünya tekstil üretiminin büyük çoğunluğunun gerçekleştiği Çin, Vietnam, Hindistan ve Bangladeş gibi ülkelerde tekvaudestil işçilerinin yaşama ve çalışma koşullarını düzeltmek için faaliyet gösteren bağımsız bir kurumdur. Bu kurumun çalışmaları sayesinde, işçi haklarına aykırı şekilde işçi çalıştıran fabrikalar denetim altında tutularak çalışanlara daha ınsancıl ve adil bir yaşam hakkı sağlanmaktadır. Vaude, üretim yaptırdığı tüm atölye ve fabrikalar Fairwear Foundation tarafından bağımsız olarak denetlenmektedir.
WINDPROOF 100
%100 rüzgar geçirmez dokuması sayesinde kuru ancak rüzgarlı havalarda yapacağınız tüm faaliyetlerde kullanabileceğiniz bir membrandır. Vaude'nin tüm kış softshell ürünlerinde Windproof 100 membran kullanılmaktadır.
Vaude ürünlerinde, sağlığa ve çevreye zararlı zehirli kimyasallar içeren Florocarbon (PFC) içermediğini garanti eder. Çoğu outdoor firmalarında ürünlere su geçizmezlik katmak için kullanılan Florocarbonlu bileşikler, çevreye olduğu kadar insan sağlığını da olumsuz etkilemektedir.