Vaude Livigno Erkek Uzun Kollu Termal T-Shirt 04279 (D396AW16THU.M.0001396.141)

Marka : Vaude
Fiyat : ₺416,57  + KDV
KDV Dahil : ₺449,90
₺449,90 'den başlayan taksitlerle

Vaude Livigno Erkek Uzun Kollu Termal T-Shirt 04279

Vaude Livigno Erkek Uzun Kollu Termal T-Shirt 0 şehirde ya da doğa aktivitelerinde kullanabileceğiniz yarım fermuarlı polar sweat. %100 sentetik malzeme kullanılarak üretilmiş 4 yönlü Esnek yapılı Polar kumaşla iyi ısı yalıtımı, yüksek nefes alabilirlik ve hızlı kuruma özelliğine sahip kullanışlı bir ürün.
- Polar  kumaş yüksek ısı izolasyon özelliğine sahiptir.
- %100 sentetik malzemeden oluşan Polar kumaş ıslandığında hızla kurur. Islandığında da yalıtım özelliğine devam edebilmektedir. Bu özelliğinden dolayı yıllardır dağcılar tarafından tercih sebebi olmuştur.
- Vücuda oturan ince dizaynı sayesinde bir dış katman ceketle birlikte kullandığınızda rahatsızlık yaratmaz.
- Üzerinde bulunan yarım fermuar sayesinde gerektiğinde fermuarı açarak daha ferah bir kullanım sağlayabilirsiniz.
- Yarım yakalı yapısı ile en çok ısı kaybedilen boyun bölgesi soğuk havaya karşı korunmuştur.
302 Gr
% 89 Polyester % 11 Elastan.
1974 yılında Almanya'da bir aile şirketi olarak kurulan Vaude, 40 yılı aşkın bir süredir doğa sporları severlere en çevreci ürünleri sunmaya devam ediyor. Çevre dostu ve sürdürülebilir bir anlayışıyla tasarım ve üretim yapan firma, şu an Dünya Sağlık Örgütü (WWF) ve Bluesign® ile yapmış olduğu ortak çalışmalar sayesinde Avrupa'nın en çevreci outdoor markası olmuştur.
Green Shape
Vaude, çevre dostu ve ekolojik tüm ürünlerini Green Shape ismi altında toplamaktadır. Green Shape logolu ürünlerin üretimi sırasında en az %90 oranında ekolojik ve çevre dostu hammadde kullanılmıştır.
Fairwear Foundation
Dünya tekstil üretiminin büyük çoğunluğunun gerçekleştiği Çin, Vietnam, Hindistan ve Bangladeş gibi ülkelerde tekvaudestil işçilerinin yaşama ve çalışma koşullarını düzeltmek için faaliyet gösteren bağımsız bir kurumdur. Bu kurumun çalışmaları sayesinde, işçi haklarına aykırı şekilde işçi çalıştıran fabrikalar denetim altında tutularak çalışanlara daha ınsancıl ve adil bir yaşam hakkı sağlanmaktadır. Vaude, üretim yaptırdığı tüm atölye ve fabrikalar Fairwear Foundation tarafından bağımsız olarak denetlenmektedir.
Performance Stretch
Performance Stretch materyalden üretilmiş giysiler 4 yöne esnediği halde formunu kaybetmez. İçerisindeki Spandex veya liflerin örülme şeklinden kaynaklı bir esnekliği bulunan bu materyal hareket kolaylığı sağlar. Cilde rahatsızlık vermediği gibi dış kısmı aşınmaya dayanıklıdır. Ciltteki nemi alır dışarı iletir.