Vaude Mark L 3P 3 Kişilik 3 Mevsim Çadır 11490 (T396SS17TEN.U.0001396.400)

Marka : Vaude
Fiyat : ₺2.796,53  + KDV
KDV Dahil : ₺3.299,90
₺3.299,90 'den başlayan taksitlerle

Vaude Mark L 3P 3 Kişilik 3 Mevsim Çadır 11490

Hızlı bir şekilde hazır olmanız gerektiğinde rüzgara dayanıklı yapısı ve kolay kurulumu ile kendini kanıtlamış mark sistemi sizin yanınızda olacaktır. İçerisinde 3 kişi için geniş bir alan sunmasının yanı sıra optimum hava sirkülasyonu için pencere şeklindeki havalandırmalara güvenebilirsiniz.
Materyal:
100% Polyester; 30 D Ripstop Silicone / Polyurethane coated 3.000 mm;
Inner tent: 100% Polyester;
30 D Ripstop; taban: 100% Polyamide; 70 D Polyurethane kaplı 7.000 mm.
paket hacmi: 60x20 cm
çadır hacmi 5.5 m2
poller: aliminyum
toplam ağırlık: 3200gram
Özellikler:
*Dış tente gergi ipleri içeriden ayarlanabilir özelliktedir. Bu sayede ani firtına ve tipi gibi durumlarda dışarıya çıkmaya gerek kalmadan çadır stabil hale getirilebilir.
* Çift taraflı ve 3 katmanlı silikon kaplamaya sahiptir. Bu kaplama sayesinde dış katman; su kaydırıcılık, UV ışınlarına karşı koruma ve yırtılmaya karşı direnç kazanır.
* çift taraflı fermuar
* Su geçirmez, kaynak bantlı fermuar.
* Yağmur korumalı havalandırmaya sahiptir. Çift taraflı fermuar ile içeriden ve dışarıdan kolayca ayarlanabilir.

Vaude Hakkında,
1974 yılında Almanya'da bir aile şirketi olarak kurulan Vaude, 40 yılı aşkın bir süredir doğa sporları severlere en çevreci ürünleri sunmaya devam ediyor.
Çevre dostu ve sürdürülebilir bir anlayışıyla tasarım ve üretim yapan firma, şu an Dünya Sağlık Örgütü (WWF) ve Bluesign® ile yapmış olduğu ortak çalışmalar sayesinde Avrupa'nın en çevreci outdoor markası olmuştur.
ır.
Fairwear Foundation,
Dünya tekstil üretiminin büyük çoğunluğunun gerçekleştiği Çin, Vietnam, Hindistan ve Bangladeş gibi ülkelerde tekstil işçilerinin yaşama ve çalışma koşullarını düzeltmek için faaliyet gösteren bağımsız bir kurumdur.  Bu kurumun çalışmaları sayesinde, işçi haklarına aykırı şekilde işçi çalıştıran fabrikalar denetim altında tutularak çalışanlara daha ınsancıl ve adil bir yaşam hakkı sağlanmaktadır.
Vaude, üretim yaptırdığı tüm atölye ve fabrikalar Fairwear Foundation tarafından bağımsız olarak denetlenmektedir.

 Dış tente gergi ipleri içeriden ayarlanabilir özelliktedir. Bu sayede ani firtına ve tipi gibi durumlarda dışarıya çıkmaya gerek kalmadan çadır stabil hale getirilebilir.

 Çift taraflı ve 3 katmanlı silikon kaplamaya sahiptir. Bu kaplama sayesinde dış katman;İ su kaydırıcılık, UV ışınlarına karşı koruma ve yırtılmaya karşı direnç kazanır.


  Yağmur korumalı havalandırmaya sahiptir. Çift taraflı fermuar ile içeriden ve dışarıdan kolayca ayarlanabilir.

  Fırtınaya dayanıklı gergi ipleri ile çadırın rüzgar dayanımı artar.

  Bu etiket, bu ürünün  PVC (polivinil klorür) içermediğini gösterir. PVC içerdiği zararlı kimyasal (fitalat) nedeniyle sağlık için oldukça zararlıdır. Bu sebeple Vaude, bu üründe PVC yerine zararlı kimyasal içermeyen PU (poliüretan) kullanmaktadır.

  Çift taraflı fermuar.

  Su geçirmez, kaynak bantlı fermuar.

ridge_tunnel_l
Kano ve Doğa yürüyüşçileri için istikrarlı ve yerden tasarruf sağlayan hibrit tünel  çadır.Jeodezik yapısı kar ve rüzgar yük kapasitelerini arttırmakta ve ayrıca daha büyük apsisler ve yağmura karşı korumalı havalandırma seçeneklerini mümkün kılmaktadır.