Vaude Omnis DLX 26 litre Sırt Çantası 12645

Vaude Omnis DLX 26 litre Sırt Çantası 12645 (VAU12645511.897)

Marka : VAUDE
Fiyat : ₺2.777,69  + KDV
KDV Dahil : ₺2.999,90
₺2.999,90 'den başlayan taksitlerle

Vaude Omnis DLX 26 litre Sırt Çantası 12645

DLX,Alpin  dağ sporlarından uyarlanmış üst düzey teknik özelliklere sahip Deluxe çanta  Güçlü Omnis DLX, ile zorlu  maceracılar, atletik eğimli bisiklet yolculukları ve çevre dostu bir üründür.Macera tutkunları için harika bir performans ortağıi. Bisiklet kilidi, kask ve güvenlik ışığı paketin önüne kolaylıkla takılır. Asimetrik ve suya dayanıklı 3 yönlü fermuar, tam yüklü bir paket olsa bile yastıklı dizüstü bölmesine kolay erişim için üstten ve yandan paketi açmanıza izin verecek şekilde stratejik olarak yerleştirilmiştir. Bölme kolayca 15,6 "dizüstü bilgisayar ve tabletleri güvenle saklıyor. Ana bölmede yasal boyutlu belgeler, bir USB flash sürücü ve dizüstü güç kaynağı üniteniz için akıllıca bir cep ve bölme dizisi sunuyor. Ön cebinde, anahtarlarınızı veya uçak biletinizi tutabilirsiniz. Su şişesi ve yağmurluk sakin dış ceplerinde saklanabilir. Dağ sporları, su geçirmez fermuarlar ve sökülebilir kalça kemeri de dahil olmak üzere rahat bir süspansiyon sistemi ile kullanılan tasarımı ile yüksek direnç sağlıyor,

Laptop Bölmesi 15.6 İnç.
Materyal: ana kumaş: 100% Poliamid; 210 D HT Maxi Ripstop poliüretan kaplı
Kontrast kumaş: 100% Polyester; 600 D Ripstop poliüretan kaplı
Astar: 100% Poliamid (Nylon); 200 D poliüretan kaplı
Ağırlık: 950 gram
Hacim: Dimensions: 50 x 28x 25 cm
Litre 26
1974 yılında Almanya'da bir aile şirketi olarak kurulan Vaude, 40 yılı aşkın bir süredir doğa sporları severlere en çevreci ürünleri sunmaya devam ediyor. Çevre dostu ve sürdürülebilir bir anlayışıyla tasarım ve üretim yapan firma, şu an Dünya Sağlık Örgütü (WWF) ve Bluesign® ile yapmış olduğu ortak çalışmalar sayesinde Avrupa'nın en çevreci outdoor markası olmuştur.
Green Shape
Vaude, çevre dostu ve ekolojik tüm ürünlerini Green Shape ismi altında toplamaktadır. Green Shape logolu ürünlerin üretimi sırasında en az %90 oranında ekolojik ve çevre dostu hammadde kullanılmıştır.
Fairwear Foundation
Dünya tekstil üretiminin büyük çoğunluğunun gerçekleştiği Çin, Vietnam, Hindistan ve Bangladeş gibi ülkelerde tekvaudestil işçilerinin yaşama ve çalışma koşullarını düzeltmek için faaliyet gösteren bağımsız bir kurumdur. Bu kurumun çalışmaları sayesinde, işçi haklarına aykırı şekilde işçi çalıştıran fabrikalar denetim altında tutularak çalışanlara daha ınsancıl ve adil bir yaşam hakkı sağlanmaktadır. Vaude, üretim yaptırdığı tüm atölye ve fabrikalar Fairwear Foundation tarafından bağımsız olarak denetlenmektedir.