Vaude Sove 2.5 cm Şişme Mat 30183 (D511AW16INM.U.0003396.312)

Marka : Vaude
Fiyat : ₺546,20  + KDV
KDV Dahil : ₺589,90
₺589,90 'den başlayan taksitlerle

Vaude Sove 2.5 cm Şişme Mat 30183

Ürün Açıklaması
Trekking ve kamp için 2,5 cm kalınlığında Vaude Sove mat.
Ürün özellikleri
taşıma ve depolama için bir taşıma çantası
Acil durumlar için tamir kiti ile
iyi yalıtım ve konfor için sağlam ve 2.5 cm kalınlığında.
2 noktalı emniyet kapatma vanası ile kullanımı kolay
Yorucu faaliyetlerinizden sonra yumuşak zemin ve konforlu bir uyku sağlar.
Trekking, dağ turu ve genel kullanım için konforlu bir ortam sunar.
malzeme
Ön:% 100 polyester; 75D elmas kabartmalı; Arkaya:% 100 polyester; 75D TPU kaplanmış; Dolgu:% 100 poliüretan; Katı PU Köpük 2.5 cm.
ayrıntılar
Ağırlık: 760 gr
Çap: 3.50 CM
Uzunluğunu 183 cm
BAKIM TAVSİYELERİ
Matınızı makinede yıkamayın, gerekli durumlarda nemli bir sünger yardımı ile temizleyin. Kuru ve hava alan bir yerde, güneşe maruz bırakmadan ve herhangi bir ısı kaynağından uzak bir şekilde kurutun.Serdiğiniz zeminin prüzsüz olmasına dikkat edin.
Kendiliğinden şişen matlar
Hava kanalları ile birbirine bağlı, sünger benzeri köpük hücrelerden oluşur. Hava giriş valfi açıldığında köpük hücreler havayı emerek kendiliklerinden şişerler. Ancak gene de üflemek sureti ile takviyeye ihtiyaç duyarlar. Isı yalıtım ve konfor özellikleri iyidir. Hasar aldıklarında, ısı yalıtım özelliklerini tamamen kaybetmezler. 

Vaude Hakkında,
1974 yılında Almanya'da bir aile şirketi olarak kurulan Vaude, 40 yılı aşkın bir süredir doğa sporları severlere en çevreci ürünleri sunmaya devam ediyor.
Çevre dostu ve sürdürülebilir bir anlayışıyla tasarım ve üretim yapan firma, şu an Dünya Sağlık Örgütü (WWF) ve Bluesign® ile yapmış olduğu ortak çalışmalar sayesinde Avrupa'nın en çevreci outdoor markası olmuştur.
Fairwear Foundation,
Dünya tekstil üretiminin büyük çoğunluğunun gerçekleştiği Çin, Vietnam, Hindistan ve Bangladeş gibi ülkelerde tekstil işçilerinin yaşama ve çalışma koşullarını düzeltmek için faaliyet gösteren bağımsız bir kurumdur.  Bu kurumun çalışmaları sayesinde, işçi haklarına aykırı şekilde işçi çalıştıran fabrikalar denetim altında tutularak çalışanlara daha ınsancıl ve adil bir yaşam hakkı sağlanmaktadır.
Vaude, üretim yaptırdığı tüm atölye ve fabrikalar Fairwear Foundation tarafından bağımsız olarak denetlenmektedir.