Vaude Tacora 18 Sırt Çantası 11948

Vaude Tacora 18 Sırt Çantası 11948 (T511SS17BCP.U.0001000.999)

Marka : VAUDE

Vaude Tacora 18 Sırt Çantası 11948

Adeta sırtta taşınabilen bir el çantası. anatomik esktra yumuşak omuz perlonları ve iyi havalandırılmış bel kemeri ile, günlük bir çantadan daha fazlasını sunan ve beklenmeyen yağmurlar için içindeki yağmurluğu ile ideal bir çantadır. Trekking batonlarını bağlamak için perlon halkaları mevcuttur. Bluesign® standartlarına sahiptir.
Materyal: ana kumaş: 100% Poliamid; 210 D HT Maxi Ripstop poliüretan kaplı
Kontrast kumaş : 100% Polyester; 600 D poliüretan kaplı.

Aeroflex Easy Adjust suspension sırt system
Ağırlık: 745 gram
Hacim: 48 x 30 x 22 cm
1974 yılında Almanya'da bir aile şirketi olarak kurulan Vaude, 40 yılı aşkın bir süredir doğa sporları severlere en çevreci ürünleri sunmaya devam ediyor. Çevre dostu ve sürdürülebilir bir anlayışıyla tasarım ve üretim yapan firma, şu an Dünya Sağlık Örgütü (WWF) ve Bluesign® ile yapmış olduğu ortak çalışmalar sayesinde Avrupa'nın en çevreci outdoor markası olmuştur.
Fairwear Foundation
Dünya tekstil üretiminin büyük çoğunluğunun gerçekleştiği Çin, Vietnam, Hindistan ve Bangladeş gibi ülkelerde tekvaudestil işçilerinin yaşama ve çalışma koşullarını düzeltmek için faaliyet gösteren bağımsız bir kurumdur. Bu kurumun çalışmaları sayesinde, işçi haklarına aykırı şekilde işçi çalıştıran fabrikalar denetim altında tutularak çalışanlara daha ınsancıl ve adil bir yaşam hakkı sağlanmaktadır. Vaude, üretim yaptırdığı tüm atölye ve fabrikalar Fairwear Foundation tarafından bağımsız olarak denetlenmektedir.