Vaude Taurus 3P 3 Kişilik 3 Mevsim Çadır 11499 (D396SS16TEN.U.0008396.170)

Marka : Vaude
₺1.899,90 'den başlayan taksitlerle

Vaude Taurus 3P 3 Kişilik 3 Mevsim Çadır 11499

Vaude’nin taurus model çadırları kampçılara, doğa yürüyüşçülerine, dağcılara, bisikletçilere, kamp yaparken balıkta tutmayı seven balıkçılara hafif ve kullanışlı konaklama imkânı sunar. Genel olarak çadır boyları ortalama insan boyundan ve ortalamanın altında iken bu model ortalamanın üzerinde tasarlanmış. Yapısında kullanılan çubuklar torku hesaplanmış ve çadırın dayanıklılığını bozmayacak şekilde tasarlanmıştır.
Çadırın teknik özellikleri:
- Ağırlık:  2,7 kg
- Kapasite: 2 kişi
- Ebat: 50x19 cm
- Dış malzeme: 75 D 185T Polyester, PU 3000 mm su sütunu
- İç kumaş malzeme: 70D Polyamid 190 T
- Kutuplar: 7001 T6, 10,2 mm Al
- Kat malzeme: 70D Polyamid 190 T, PU 5000mm su sütunu

Vaude Hakkında,
1974 yılında Almanya'da bir aile şirketi olarak kurulan Vaude, 40 yılı aşkın bir süredir doğa sporları severlere en çevreci ürünleri sunmaya devam ediyor.
Çevre dostu ve sürdürülebilir bir anlayışıyla tasarım ve üretim yapan firma, şu an Dünya Sağlık Örgütü (WWF) ve Bluesign® ile yapmış olduğu ortak çalışmalar sayesinde Avrupa'nın en çevreci outdoor markası olmuştur.
Fairwear Foundation,
Dünya tekstil üretiminin büyük çoğunluğunun gerçekleştiği Çin, Vietnam, Hindistan ve Bangladeş gibi ülkelerde tekstil işçilerinin yaşama ve çalışma koşullarını düzeltmek için faaliyet gösteren bağımsız bir kurumdur.  Bu kurumun çalışmaları sayesinde, işçi haklarına aykırı şekilde işçi çalıştıran fabrikalar denetim altında tutularak çalışanlara daha ınsancıl ve adil bir yaşam hakkı sağlanmaktadır.
Vaude, üretim yaptırdığı tüm atölye ve fabrikalar Fairwear Foundation tarafından bağımsız olarak denetlenmektedir.

  Yağmur korumalı havalandırmaya sahiptir. Çift taraflı fermuar ile içeriden ve dışarıdan kolayca ayarlanabilir.

  Fırtınaya dayanıklı gergi ipleri ile çadırın rüzgar dayanımı artar.

  Bu etiket, bu ürünün  PVC (polivinil klorür) içermediğini gösterir. PVC içerdiği zararlı kimyasal (fitalat) nedeniyle sağlık için oldukça zararlıdır. Bu sebeple Vaude, bu üründe PVC yerine zararlı kimyasal içermeyen PU (poliüretan) kullanmaktadır.

  Çift taraflı fermuar.

  Su geçirmez, kaynak bantlı fermuar.